Skip to main content

Drodzy Goście dbając o nasze wspólne bezpieczeństwo i oczywiście nie mogąc się Was doczekać, wprowadziliśmy kilka zasad chroniących nas wszystkich.  Żywiąc nadzieję, że wyjdziemy obronną ręką z tego tak ciężkiego czasu. Bardzo serdecznie zapraszamy do naszej Willi Zaciszne Centrum, w której jest tak pusto i ponuro bez Was.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z poniższymi zasadami i ich przestrzeganie. Bądźmy zdrowi.

Procedury bezpieczeństwa

zastosowane w Willi Zaciszne Centrum w związku z wirusem COVID-19

 1. Maksymalna liczba klientów mogących przebywać w Willi Zaciszne centrum nie może przekroczyć 12 osób. W kuchni ogólnodostępnej przy pokojach 2-osobowyh w tym samym czacie może przebywać nie więcej niż 2 osoby z zachowaniem dystansu społecznego wynoszącego minimum 2 m odległości osoby od osoby.
 2. Przy każdym wejściu do Willi Zaciszne Centrum znajduje się dostępne dla gości miejsce z płynem do dezynfekcji rąk, oznaczone instrukcją prawidłowej dezynfekcji rąk.
 3. W każdej łazience oraz w ogólnie dostępnej kuchni wywieszone są: instrukcje dot. mycia rąk, instrukcje dot. zdejmowania i zakładania rękawiczek, instrukcje zdejmowania i zakładania maseczki.
 4. Codzienne prace porządkowe odbywają się ze szczególnym uwzględnieniem dezynfekowania powierzchni dotykowych – poręczy, klamek, włączników światła, uchwytów, poręczy krzeseł i powierzchni płaskich, w tym blatów. Dezynfekcja w/w powierzchni odbywa się po każdym gościu nie rzadziej, niż co godzinę  i jest odnotowywana w karcie dezynfekcji powierzchni dotykowych w Willi Zaciszne Centrum.
 5. Utrzymujemy dystans przestrzenny między personelem a gośćmi (minimum 2 metry).
 6. Czas przebywania gości w recepcji ograniczamy do minimum.
 7. Wprowadzamy bezwzględny zakaz przebywania w Willi Zaciszne Centrum osób tam nie zakwaterowanych.
 8. W każdej z łazienek jak również w kuchni ogólnodostępnej znajdują się środki myjące.
 9. Po każdym kliencie pokój jest sprzątany i dezynfekowane są wszystkie powierzchnie dotykowe (w tym oparcia krzeseł), sprzętu (np. piloty) i łazienki oraz gruntownie wietrzony. Bielizna pościelowa prana jest w 60o.
 10. Wprowadzamy zakaz używania hotelowych suszarek nadmuchowych w łazienkach.
 11. Systematyczne wietrzymy wszystkie pomieszczenia wspólne Willi Zaciszne Centrum.
 12. Sprzęty hotelowe udostępniane gościom są dezynfekowane po każdym użyciu.
 13. Zostało wyznaczone i przygotowane (m.in. wyposażone w środki ochrony indywidualnej i płyn dezynfekujący) pomieszczenie, w którym będzie można czasowo odizolować osobę w przypadku stwierdzenia objawów chorobowych.
 14. Przy każdym wejściu do Willi Zaciszne Centrum i w holu umieściliśmy informację z potrzebnymi numerami telefonów do stacji sanitarno-epidemiologicznej i służb medycznych.